Fogyatékkal Élők Országos Diákolimpiája

2018.02.20.

Debrecenben rendezte meg a FODISZ a Fogyatékkal Élők 8. Országos Diákolimpiáját, 7 korcsoportban és 17 kategóriában, melyen a Gyulai Várfürdő versenyzői is részt vettek.

A versenyen több mint 200 versenyző állt rajthoz, ami azt jelentette, hogy az eddigi legnépesebb versenyt rendezhették meg.

Versenyzőink eredményei:

Csernovic Nóra I. kcs. 17 kategórájának győztese lehetett 25 m szabadon választott (hát) úszásban és mellúszásban is, ő volt a verseny legfiatalabb tagja.
Wéber Daniel II. kcs. 10 kategóriájának aranyérmese lett 25 m szabadon választott (gyors) úszásban és mellúszásban is.
Ungor Máté III. kcs. 4 kategóriában állhatott a dobogó legfelső fokára szintén 25 m szabadon választott (gyors) úszásban és mellúszásban is.