Versenyek, eredmények

Csúcson zárt a VI. Várfürdő Kupa

2017.10.31.

Széchy Tamásra emlékeztek a Gyulai Várfürdőben

Idén is megrendezte Várfürdő Kupa elnevezésű úszóversenyét a Gyulai Várfürdő Kft. október 28-án. A Széchy Tamás emlékére életre hívott sportesemény helyszíne ezúttal is az 50 méteres sportuszoda volt, ahol igencsak népes mezőny gyűlt össze.

tovább olvasom...

VI. Várfürdő kupa - 2017. október 28.

2017.10.30.

A VI. Várfürdő kupa eredményei - 2017. október 28.

INNEN LETÖLTHETŐ

Gyulai éremeső Orosházán

2017.10.22.

A Gyulai Várfürdő Kft. úszói a negyedik helyig repesztettek a csapatversenyben

Orosháza-Gyopárosfürdő adott otthont a XXVI. Nagy Sándor Úszó Emlékversenynek szeptember 9-én. A hagyományosan a versenyszezon kezdete előtt megtartott vizes megmérettetésen tizenhárom szakosztály versenyzői álltak a rajtkőre.

Hosszú Katinkát üldözi Daka Anett

2017.10.22.

A Gyulai Várfürdő úszószakosztályának versenyzője ezüstérmes lett az Iron Lady mögött

A hódmezővásárhelyi Gyarmati Dezső Sportuszoda adott otthont a II. Rövidpályás Hód Kupa elnevezésű úszóversenynek október 14. és 15. között. A felkészülési tornán 27 csapat 462 versenyzője száguldott a medencében.

Rekordszámú indulóval zajlott a XLVII. Országos Szenior Úszóbajnokság

2017.07.11.

A háromnapos versenyen mintegy félezer úszó csobbant a medencébe.

A szokásokhoz hűen a Gyulai Várfürdő adott otthont a XLVII. Országos Szenior Úszóbajnokságnak június 23. és 25. között. A szenior úszók nemzetközi megmérettetésén rekordszámú nevező vett részt.

A huszonöt év felettiek úszókihívását a hagyományoknak megfelelően Regele Piroska, a verseny névadójának lánya indította el. A negyvenhét évvel ezelőtt elindított versenyre idén hét ország több mint négyszáz versenyző adta be nevezését. A sportolók az 50 méteres, nyolcpályás versenymedencében csaptak össze.

A hagyományos versenyszámok mellett több érdekes futamot is indítottak, ilyen volt például a családi váltó és az esélyegyenlőségi futam. A legjobban várt úszóösszecsapásnak a pillepárbaj ígérkezett, amely során mindenki eljuthatott tűrőképessége határáig.

A csapatversenyben a Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub a hetedik helyen végzett, a Triton SE pedig a huszonharmadik lett.

Ifjúsági magyar bajnok lett Daka Anett

2017.07.07.

A Gyulai Várfürdő úszója ötvenméteres hátúszásban végzett az élen.

A LXXXIX. Országos Ifjúsági Bajnokság küzdelmeit rendezték meg május 24–27. között. A Hódmezővásárhelyen megtartott országos seregszemléről Daka Anett aranyéremmel tért haza. A fiatal sportoló és aranyérme került reflektorfénybe a Gyulai Várfürdőben tartott május 31-i sajtótájékoztatón.