Versenynaptár

GYULAI VÁRFÜRDŐ Úszó Sportegyesület - Versenynaptár 2017

ORSZÁGOS BAJNOKSÁGOK és FELKÉSZÜLÉSI VERSENYEK

Országos Gyermek Bajnokság

Időpont Esemény Helyszín
Január
7. Jövő Bajnokai program - régiós felmérés Hódmezővásárhely
Február
4. Jövő Bajnokai program - régiós felmérés Hódmezővásárhely
10-11. TYR Kupa nemzetközi verseny Hódmezővásárhely
24-25. Tavaszváró Nemzetközi Úszóverseny Hódmezővásárhely
Március
3. Hosszútávúszó verseny Békéscsaba
4. Jövő Bajnokai program - régiós felmérés Gyula
11. Hosszútávúszó verseny Békéscsaba
11-12. BÁCSVÍZ Kupa Kecskemét
18-19. IX. TYR Kupa nemzetközi verseny Hódmezővásárhely
28-31. Országos Felnőtt Bajnokság Debrecen
Április
1. A Jövő Bajnokai program - régiós felmérés régiós helyszínek
7-8. Nemzetközi verseny Hódmezővásárhely
8. Hátgerinc Kupa Hódmezővásárhely
14. Nyuszi Kupa Békéscsaba
27-29. LXVI. Országos Vidék Bajnokság Kecskemét
29-30. Árpád Kupa Hajdúszoboszló
Május
6. Jövő Bajnokai program - régiós felmérés régiós helyszínek
6-13. Edzőtábor Hódmezővásárhely
11-13. VI. Országos Hosszútávúszó Medencés Bajnokság Békéscsaba
12. Hátgerinc Kupa Hódmezővásárhely
13. Gyarmati Kupa Hódmezővásárhely
13. Viharsarok Kupa Békéscsaba
19-20. Óvodától az Olimpiáig Nemzetközi verseny Szentes
19-21. V. Országos Hosszútávúszó Medencés Bajnokság. Békéscsaba
24-27. LXXXIX. Országos Ifjúsági Bajnokság Hódmezővásárhely
26. Viharsarok Kupa Békéscsaba
27-június 2. Edzőtábor Hódmezővásárhely
28. Tavasz Verseny Szarvas
30-június 2. Országos Ifjúsági Bajnokság Hódmezővásárhely
Június
3. A Jövő Bajnokai program - régiós felmérés régiós helyszínek
10-11. Óvodától az Olimpiáig Nemzetközi verseny Szentes
21-24. LXI. Országos Serdülő Bajnokság Győr
27-30. Budapest Bajnokság Budapest
29- július 1. VI. Országos Delfin Bajnokság Debrecen
30. Béka Derby Hódmezővásárhely
Július
1. Jövő Bajnokai program - régiós felmérés régiós helyszínek
2. Béka Derby Hódmezővásárhely
5-8. L. Országos Gyermek Bajnokság Kecskemét
11-14. III. Országos Cápa Bajnokság Miskolc
18-21. Országos Gyermek Bajnokság Kecskemét
20. Rózsa Kupa Tótkomlós
25-28. Országos Serdülő Bajnokság Győr
Szeptember
2. Jövő Bajnokai program - régiós felmérés régiós helyszínek
9. Rózsa Kupa Tótkomlós
15. Nagy Sándor emlékverseny Orosháza
22. Sprint Nemzetközi Verseny Szentes
Október
7. Jövő Bajnokai program - régiós felmérés régiós helyszínek
13-14. III. Rövidpályás Hód Kupa Hódmezővásárhely
24. VII. Várfürdő Kupa Gyula
31-november 03. Országos Rövidpályás Bajnokság Százhalombatta
November
4. Jövő Bajnokai program - régiós felmérés régiós helyszínek
8-11. Országos Rövidpályás Bajnokság Százhalombatta
17-18. VII Naturtex Kupa Hódmezővásárhely
  Őszi verseny Szarvas
December
2. Jövő Bajnokai program - régiós felmérés régiós helyszínek
1-3. XXI. Országos Rövidpályás Vidék Bajnokság Hódmezővásárhely
8. Mikulás Kupa Békéscsaba
15-16. Cikluszáró Hód Kupa Hódmezővásárhely

 

EXP