Versenyek, eredmények

Mácsok Fruzsina bronzérmet úszott 100 méteres mellúszásban

2018.08.09.

Gyulai sikerek a Serdülő Országos Bajnokságról

A győri Aqua Sportközpont adott otthont a 62. Serdülő Országos Bajnokságnak július 25. és 28. között. A hazai seregszemlén szokatlanul népes mezőny gyűlt össze, előzetesen 2177 egyéni nevezés érkezett a versenyre.

tovább olvasom...

Veres Laura kétszeres magyar bajnok

2018.07.24.

A Gyulai Várfürdő úszószakosztálya a 25. helyen végzett az Országos Gyermek Bajnokságon

Kecskemét adott otthont az 51. Gyermek Országos Bajnokság küzdelmeinek július 18. és 21. között. Az országos seregszemlén a Gyulai Várfürdő úszószakosztálya is képviseltette magát.

Csúcson zárt a VI. Várfürdő Kupa

2017.10.31.

Széchy Tamásra emlékeztek a Gyulai Várfürdőben

Idén is megrendezte Várfürdő Kupa elnevezésű úszóversenyét a Gyulai Várfürdő Kft. október 28-án. A Széchy Tamás emlékére életre hívott sportesemény helyszíne ezúttal is az 50 méteres sportuszoda volt, ahol igencsak népes mezőny gyűlt össze.

VI. Várfürdő kupa - 2017. október 28.

2017.10.30.

A VI. Várfürdő kupa eredményei - 2017. október 28.

INNEN LETÖLTHETŐ

Gyulai éremeső Orosházán

2017.10.22.

A Gyulai Várfürdő Kft. úszói a negyedik helyig repesztettek a csapatversenyben

Orosháza-Gyopárosfürdő adott otthont a XXVI. Nagy Sándor Úszó Emlékversenynek szeptember 9-én. A hagyományosan a versenyszezon kezdete előtt megtartott vizes megmérettetésen tizenhárom szakosztály versenyzői álltak a rajtkőre.

Hosszú Katinkát üldözi Daka Anett

2017.10.22.

A Gyulai Várfürdő úszószakosztályának versenyzője ezüstérmes lett az Iron Lady mögött

A hódmezővásárhelyi Gyarmati Dezső Sportuszoda adott otthont a II. Rövidpályás Hód Kupa elnevezésű úszóversenynek október 14. és 15. között. A felkészülési tornán 27 csapat 462 versenyzője száguldott a medencében.